מיתוג

מחקר על העסק שלך והמתחרים, קהל היעד של המוצר, פיתוח של המותג כך שיביא לדעת קהל הרצויה ובהתאמה גם ללידים ומכירות.קידום אתרים - ZebaNet

אין לכם לוגו או שהלוגו הקיים שלכם לא נראה מקצועי ולא משדר את מה שהייתם מעוניינים? כרטיס הביקור שלכם חובבני? אנו מציעים לכם חבילת מיתוג מותאמת לעסקים קטנים, בעזרתה תוכלו להגדיל את כמות הלקוחות שלכם.

למה העסק שלכם צריך לוגו בהתאמה?

כדי לבלוט בשוק של היום יש לייצר דעת קהל חיובית. הלוגו והמיתוג של העסק שלכם מאוד משפיע על הצורה בה רואים אתכם. המיתוג הוא תהליך בו נקבעים ערכי המותג, ועפ"י ערכים אלו בונים מאפיינים – צורות וצבעים – המסוגלים לבטא אותם ולשייך אותם לעסק שלכם! המטרה היא לבדל את העסק שלכם מהמתחרים ולהעניק ערך מוסף ללקוחות. לוגו או סמליל בעברית הוא אלמנט גרפי שמייצג את העסק שלכם, המטרה היא ליצור זהות לעסק שלכם. הלוגו צריך לשדר את ערכי המותג ולבטא הצלחה ומקצועיות. הלוגו מופיע בכל המוצרים של העסק, נייר מכתבים, כרטיס ביקור, שילוט וכו' שאר הפריטים מעוצבים בשפה אחידה הנשאבת מהלוגו.

לאחר מחקר מעמיק והבנת הבידול שלכם אל מול המתחרים שלכם נוכל ליצור לכם את חבילת המיתוג המותאמת ביותר שתניב את מספר הלקוחות הגדול ביותר.

כמו כן הלוגו יוכל לשמש אתכם לקידום בפייסבוק או באתר האינטרנט שלכם. Zebanet תתאים לכם לוגו לפי ניתוח שוק מקיף על העסק שלכם מול המתחרים ובכך תיצור לכם לוגו מקצועי ומותאם שייצור הנעה לפעולה בכל מדיה אשר הלוגו יהיה זמין.

מלאו את הטופס ונשמח לחזור אליכם