בניית אתרים

בניית אתרי תדמית לעסקים קטנים - נכון להיום כל עסק צריך אתר, אם להגדלת מספר הלקוחות של העסק ואם לשם הגברת נוכחות אל מול מתחרים.

קידום אתרים - ZebaNet

אז למה אתם צריכים אתר אינטרנט?

כל עסק קטן בינוני או גדול מחוייב לעצמו לפרסם ולהפיץ את העסק בכמה דרכים. אתר אינטרנט לעסק הוא היום הפנים והחזות של החברה,ככל שהוא יהיה בנוי בטכנולוגיה עדכנית ומותאמת למנועי החיפוש יוכל האתר להגיע ללקוחות רלוונטיים אשר מבקשים את נותן השירות. כמו כן ממשק חוויית המשתמש באתר חשובה מאוד ולשם כך נוכל להציע לכם שרות של אפיון העסק ועיצוב אתר אינטרנט מותאם בסטנדרטים גבוהים מאוד:חברתנו תציע לכם מגוון עיצובים לאתר,באנרים לוגו מיתוג וכו',בכלים כמו photoshop illustrator indesignעל ידי מומחים בעלי הסמכה בינלאומית של חברת adobe העולמית.

אתר אינטרנט דורש תשומת לב ברמה יומית כמו מענה לשירות לקוחות,חברת zebanet תאפיין ותבנה עם הלקוח אתר מותאם לאופי העסק,אנו נחבר את האתר למנוע החיפוש ובעזרת קידום האתר עם מונחים רלוונטיים נביא את האתר לדרוג גבוה בחיפוש בגוגל על ידי קמפיין מקיף באינטרנט.

נוכל להציע לכם אתר עם סוגי הטכנולוגיות הבאות:

  • Html5
  • Css3
  • Javascript
  • Php
  • התאמת ממשק Wordpress באתר

אתר אינטרנט מותאם לסלולר-רספונסיבי: אנו מציעים בניה של אתר אינטרנט שהוא מותאם לכל סוגי הדפדפנים ולכל סוגי הרגלי הגלישה אם זה מהסמארטפון טאבלט או מחשב,כל שינוי שידרוש מנוע החיפוש כדי לבצע התאמה של האתר בשבילו יוכל להתבצע על ידי צוות התכנתים שלנו.

מלאו את הטופס ונשמח לחזור אליכם